Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elwood

Është emri yt Elwood? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Eliot, Elod, Elta, Elte, Elliott, Ealdwode, Elwold, Elout
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elda, Elida, Elodie, Eldi, Elodia, Elody, Eileithyia, Elyta
Vlerësimi:
2.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4270 Elwood's në Facebook. Pozicioni #11539
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1899
Komente nga ElwoodPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elwood? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elwood? Voto për emrin tënd