Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elta

Është emri yt Elta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Eliot, Elod, Elte, Elliott, Elwood, Ealdwode, Elwold, Elout
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elda, Elida, Elodie, Eldi, Elodia, Elody, Eileithyia, Elyta
Vlerësimi:
4.5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 8 vota
Pseudonime:Elta
Emrat e vëllezërve:Elion, Orik
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 545 Elta's në Facebook. Pozicioni #53103
Kategoritë:Emrat Hawaiian - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja
Komente nga EltaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elta? Voto për emrin tënd