Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Orik

Është emri yt Orik? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Orges, Ors, Orso, Orazio, Oris, Ork, Orrick, Orrik
Vajza me tinguj të ngjashëm:Orsa, Orsei, Orsi, Orka, Oryza, Orissa, Orsika, Orshikh
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Kiki, Liki
Emrat e vëllezërve:Jo
Emrat e motrave:Elta, Elsa, Jo
Facebook:

+/- 90 Orik's në Facebook. Pozicioni #194403
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat me 4 shkronja - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga Orik


Orik ( 7 vjeç) 2019-07-02
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Orik? Voto për emrin tënd


Është emri yt Orik? Voto për emrin tënd