Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Orsa

Është emri yt Orsa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Orges, Orik, Ors, Orso, Orazio, Oris, Ork, Orrick
Vajza me tinguj të ngjashëm:Orsei, Orsi, Orka, Oryza, Orissa, Orsika, Orshikh, Orga
Vlerësimi:
2.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 75 Orsa's në Facebook. Pozicioni #221541
Kategoritë:Emra latin - Emrat me 4 shkronja - Popullore grek emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja
Komente nga OrsaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Orsa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Orsa? Voto për emrin tënd