Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elliott

Është emri yt Elliott? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Eliyahu
Djem me tinguj të ngjashëm:Eliot, Elod, Elta, Elte, Elwood, Ealdwode, Elwold, Elout
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elda, Elida, Elodie, Eldi, Elodia, Elody, Eileithyia, Elyta
Vlerësimi:
5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 46295 Elliott's në Facebook. Pozicioni #1746
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1937
Komente nga ElliottPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elliott? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elliott? Voto për emrin tënd