Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Adonis

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Adonis.
Është emri yt Adonis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:lord
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Adonia
Djem me tinguj të ngjashëm:Adonías, Atanasio, Aytunc, Athanasios, Athanasius, Adonijah, Aatmik, Adamik
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adonica, Adoncia, Atanasia, Athanasia, Atmaja, Adenis, Atenas, Autumn Mss
Vlerësimi:
5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Skam, Ardenis, Niss, Ici, Jo, Ardonis, Adenis, Nisi, Nuk Kam
Emrat e vëllezërve:Altin, Denis, Leon, Skam, Dijard
Emrat e motrave:Erza, Majlinda, Anduesa, Indisara, Aida, Anita, Adea, Anis, Agnes, Nisa, Liza
Facebook:

+/- 18180 Adonis's në Facebook. Pozicioni #3669
Kategoritë:Emrat greke - Emrat filluar me A - Emrat me 6 shkronja - Emrat me 3 rrokjeve - emrat Boy filluar me A - shpallë lehtë emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 3 rrokje - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga Adonis


Adonis ( 19 vjeç) 2017-02-23
Dua të di dëmethënjen e emrit Adonis
Ardenis ( 0 vjeç) 2019-10-13
Emri i djalit tim esht ardenis

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adonis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adonis? Voto për emrin tënd