Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Athanasius

Është emri yt Athanasius? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Atanas, Athanasia, Athanasios, Afanasiy, Αθανασια, Αθανασιος, Атанасије
Djem me tinguj të ngjashëm:Adonis, Adonías, Atanasio, Aytunc, Athanasios, Adonijah, Aatmik, Adamik
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adonica, Adoncia, Atanasia, Athanasia, Atmaja, Adenis, Atenas, Autumn Mss
Vlerësimi:
1/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 410 Athanasius's në Facebook. Pozicioni #65273
Kategoritë:Emrat greke
Komente nga AthanasiusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Athanasius? Voto për emrin tënd


Është emri yt Athanasius? Voto për emrin tënd