Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Atanasia

Është emri yt Atanasia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Adonis, Adonías, Atanasio, Aytunc, Athanasios, Athanasius, Adonijah, Aatmik
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adonica, Adoncia, Athanasia, Atmaja, Adenis, Atenas, Autumn Mss, Adanesh
Vlerësimi:
2.5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 2.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 80 Atanasia's në Facebook. Pozicioni #217184
Kategoritë:Emrat Portugalisht
Komente nga AtanasiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Atanasia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Atanasia? Voto për emrin tënd