Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Athanasios

Është emri yt Athanasios? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Athanasius
Variante:Athos, Thanasis, Thanos, Θανασης
Djem me tinguj të ngjashëm:Adonis, Adonías, Atanasio, Aytunc, Athanasius, Adonijah, Aatmik, Adamik
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adonica, Adoncia, Atanasia, Athanasia, Atmaja, Adenis, Atenas, Autumn Mss
Vlerësimi:
3.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1880 Athanasios's në Facebook. Pozicioni #21520
Kategoritë:Emrat greke
Komente nga AthanasiosPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Athanasios? Voto për emrin tënd


Është emri yt Athanasios? Voto për emrin tënd