Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Athanasia

Është emri yt Athanasia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Athanasius
Variante:Nasia
Djem me tinguj të ngjashëm:Adonis, Adonías, Atanasio, Aytunc, Athanasios, Athanasius, Adonijah, Aatmik
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adonica, Adoncia, Atanasia, Atmaja, Adenis, Atenas, Autumn Mss, Adanesh
Vlerësimi:
4.5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1525 Athanasia's në Facebook. Pozicioni #25121
Kategoritë:Emrat greke
Komente nga AthanasiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Athanasia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Athanasia? Voto për emrin tënd