Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Blendina

Është emri yt Blendina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Bealantin, Balendin, Bailintin, Ballindeny, Blandon, Blendon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Blandina, Blondina, Blondine, Blandine, Balendina, Ballentine, Blentina, Blondene
Vlerësimi:
4/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Blondina, Bledina, Blenda, Jo
Emrat e vëllezërve:Blendi, Albion, Argjend, Adonis, Riad
Emrat e motrave:Ejona, Sadije, Kaltrina, Elmedina
Facebook:

+/- 105 Blendina's në Facebook. Pozicioni #177267
Kategoritë:Emrat me 8 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 8 shkronja
Komente nga Blendina


Blendina ( 16 vjeç) 2017-02-12
Mundet me thirr dhe per se shkurte
Blenda ose dina.
Dhe jam e knaqur
Blendina ( 16 vjeç) 2017-02-12
Mundet me thirr dhe per se shkurte
Blenda ose dina.
Dhe jam e knaqur
Blendina 2019-12-06
Interesant
Blendina ( 12 vjeç) 2020-12-30
Kam nje pytje?
Dua te di qfar kuptimi ka emri im?

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Blendina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Blendina? Voto për emrin tënd