Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Blandine

Është emri yt Blandine? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Blandinus
Djem me tinguj të ngjashëm:Bealantin, Balendin, Bailintin, Ballindeny, Blandon, Blendon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Blandina, Blondina, Blendina, Blondine, Balendina, Ballentine, Blentina, Blondene
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1565 Blandine's në Facebook. Pozicioni #24655
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga BlandinePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Blandine? Voto për emrin tënd


Është emri yt Blandine? Voto për emrin tënd