Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nisa

Është emri yt Nisa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Denis
Djem me tinguj të ngjashëm:Nicky, Nick, Niko, Nasi, Neka, Naji, Nik, Ness
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nancy, Niki, Nike, Naja, Nensi, Nicia, Nicci, Nasha
Vlerësimi:
4.5/5
yje 103 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 70 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 69 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 69 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 91 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 90 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Anuar, Jo, Adonis
Emrat e motrave:Doruntina, Rita, Jo, Sela, Ermela
Facebook:

+/- 17055 Nisa's në Facebook. Pozicioni #3864
Kategoritë:Emrat e Afrikës - Emrat me 4 shkronja - Popullore turk emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja - Emrat popullore vajzë në vitin 2009
Komente nga NisaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nisa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nisa? Voto për emrin tënd