Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Nicky

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Nicky.
Është emri yt Nicky? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Fitore
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Nicolaas
Djem me tinguj të ngjashëm:Nick, Niko, Nasi, Neka, Naji, Nik, Ness, Noach
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nisa, Nancy, Niki, Nike, Naja, Nensi, Nicia, Nicci
Vlerësimi:
4.5/5
yje 135 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 58 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 57 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 58 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 114 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 114 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 131355 Nicky's në Facebook. Pozicioni #746
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore Thai emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1941
Komente nga NickyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nicky? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nicky? Voto për emrin tënd