Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nick

Është emri yt Nick? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Nicolaas
Variante:Nicki
Djem me tinguj të ngjashëm:Nicky, Niko, Nasi, Neka, Naji, Nik, Ness, Noach
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nisa, Nancy, Niki, Nike, Naja, Nensi, Nicia, Nicci
Vlerësimi:
4/5
yje 236 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 111 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 110 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 111 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 222 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 220 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1516500 Nick's në Facebook. Pozicioni #38
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat e shkurtër - Top 100 holandez emrat - Emrat popullore Twente - Top 100 polonisht emrat - Popullore danez emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Popullore polonisht emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012
Komente nga NickPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nick? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nick? Voto për emrin tënd