Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Niki

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Niki.
Është emri yt Niki? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Fitore
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Nicolaas
Djem me tinguj të ngjashëm:Nicky, Nick, Niko, Nasi, Neka, Naji, Nik, Ness
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nisa, Nancy, Nike, Naja, Nensi, Nicia, Nicci, Nasha
Vlerësimi:
4.5/5
yje 93 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 60 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 60 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 58 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 79 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 79 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 88975 Niki's në Facebook. Pozicioni #1033
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Popullore fund emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Popullore hungarez emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në vitin 2009
Komente nga NikiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Niki? Voto për emrin tënd


Është emri yt Niki? Voto për emrin tënd