Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Naja

Është emri yt Naja? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nicky, Nick, Niko, Nasi, Neka, Naji, Nik, Ness
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nisa, Nancy, Niki, Nike, Nensi, Nicia, Nicci, Nasha
Vlerësimi:
4.5/5
yje 70 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 54 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 54 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 54 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 66 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 67 vota
Pseudonime:Naja
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3085 Naja's në Facebook. Pozicioni #14902
Kategoritë:Emrat e Afrikës - Emrat me 4 shkronja - Top 100 slloven emrat - Emra daneze Top 100 2010 - Popullore ta emrat vajzë - Popullore danez emrat vajzë - Popullore slloven emrat vajzë
Komente nga NajaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Naja? Voto për emrin tënd


Është emri yt Naja? Voto për emrin tënd