Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Nancy

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Nancy.
Është emri yt Nancy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Hiri i Perëndisë
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Anna
Variante:Nainsi
Djem me tinguj të ngjashëm:Nicky, Nick, Niko, Nasi, Neka, Naji, Nik, Ness
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nisa, Niki, Nike, Naja, Nensi, Nicia, Nicci, Nasha
Vlerësimi:
4.5/5
yje 405 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 223 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 226 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 222 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 364 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 358 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Anxhela
Facebook:

+/- 979360 Nancy's në Facebook. Pozicioni #89
Kategoritë: - Emrat Anglisht - Top 100 polonisht emrat - Popullore Hindi emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore rusisht emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore Swahilian emrat vajzë - Popullore polonisht emrat vajzë
Komente nga NancyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nancy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nancy? Voto për emrin tënd