Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Niko

Është emri yt Niko? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Nikolaos
Djem me tinguj të ngjashëm:Nicky, Nick, Nasi, Neka, Naji, Nik, Ness, Noach
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nisa, Nancy, Niki, Nike, Naja, Nensi, Nicia, Nicci
Vlerësimi:
4.5/5
yje 110 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 73 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 73 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 72 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 99 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 98 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Ervis
Emrat e motrave:Dajana, Vilma
Facebook:

+/- 35375 Niko's në Facebook. Pozicioni #2137
Kategoritë:Emrat greke - Emrat e shkurtër - Popullore grek emrat boy - Popullore fund emrat boy - Popullore slloven emrat boy - Popullore italian emrat boy - Popullore hungarez emrat boy - Popullore ukrainisht emrat boy - Popullore indonezian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1997
Komente nga NikoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Niko? Voto për emrin tënd


Është emri yt Niko? Voto për emrin tënd