Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vilma

Është emri yt Vilma? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Valen, Valon, Vilhelm, Vallen, Velin, Valin, Vollin, Valena
Vajza me tinguj të ngjashëm:Violina, Vilina, Valene, Velma, Vy Lam, Vilin, Valyn, Vilhelmina
Vlerësimi:
4/5
yje 123 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 108 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 107 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 107 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 121 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 120 vota
Pseudonime:Lila, Vilmush
Emrat e vëllezërve:Kejdi, Mariglen, Niko, Adi
Emrat e motrave:Ersa, Shirli, Jolanda, Suada, Kristiana, Aleksandra
Facebook:

+/- 39750 Vilma's në Facebook. Pozicioni #1962
Kategoritë:Emrat hungareze - Top 100 fund emrat - Emrat me 5 shkronja - Top 100 lituanez emrat - Popullore fund emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore shqiptar emrat vajzë - Popullore lituanez emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga VilmaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vilma? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vilma? Voto për emrin tënd