Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ersa

Është emri yt Ersa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Eros, Ersi, Erick, Erich, Eric, Eracio, Erk, Ergys
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eris, Erisa, Erika, Eres, Eureka, Eryka, Erykah, Eryca
Vlerësimi:
5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Ok
Emrat e vëllezërve:Rian, Erisi
Emrat e motrave:Anela, Vilma, Alaina
Facebook:

+/- 775 Ersa's në Facebook. Pozicioni #41188
Kategoritë:Emrat me 4 shkronja - Emrat përfundon në A - Emrat e bebeve vajza me 2 rrokje - Vështirë për të kujtuar emrat - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja - Emrat me vlerësimin më të lartë - Vështirë për të kujtuar emrat vajzë - Emrat Girl me vlerësimin më të lartë - Vështirë për të shkruar emrat vajzë - Emrat me reagime pozitive jashtë vendit
Komente nga Ersa


Ersila ( 9 vjeç) 2017-09-21
cfar kujtimi ka emri Ersila
Ersa ( 17 vjeç) 2019-04-28
Jo
Ersa ( 12 vjeç) 2019-11-27
po une kam koment shum te mir
Sabrina ( 12 vjeç) 2020-01-03
Emri ersa esht nje nga emrat qe mua me pelqejn pas emrit tim.

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ersa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ersa? Voto për emrin tënd