Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Erlind

Është emri yt Erlind? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Erland, Erlend, Eorlland, Eorland, Earlindo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Erlanda, Erlinde, Eerlanda, Erlönd, Erlinawati, Era Yulianti, Erliana Hayati, Erlinda
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Arnaldo
Emrat e motrave:Floriana, Brisilda, Keneda
Facebook:

+/- 385 Erlind's në Facebook. Pozicioni #68259
Kategoritë:
Komente nga ErlindPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Erlind? Voto për emrin tënd


Është emri yt Erlind? Voto për emrin tënd