Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Arnaldo

Është emri yt Arnaldo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Arnold
Djem me tinguj të ngjashëm:Arnold, Arnolde, Arnoldo, Arnhold, Aernold, Arnauld, Arnwalt, Arman Lloyd
Vajza me tinguj të ngjashëm:Armilde, Arnalda, Armilda, Arnoldia, Arnolda
Vlerësimi:
4.5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nasi, Naqe, Naldi
Emrat e vëllezërve:Denis, Erlind
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8010 Arnaldo's në Facebook. Pozicioni #7034
Kategoritë:Emra italiane - Emrat me 7 shkronja - emrat Boy filluar me A - Emrat e bebeve djem me 3 rrokje - Emrat e bebeve djem me 7 shkronja
Komente nga ArnaldoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Arnaldo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Arnaldo? Voto për emrin tënd