Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Arnalda

Është emri yt Arnalda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Arnold, Arnaldo, Arnolde, Arnoldo, Arnhold, Aernold, Arnauld, Arnwalt
Vajza me tinguj të ngjashëm:Armilde, Armilda, Arnoldia, Arnolda
Vlerësimi:
4.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 60 Arnalda's në Facebook. Pozicioni #269580
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga ArnaldaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Arnalda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Arnalda? Voto për emrin tënd