Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Arnolde

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Arnolde.
Është emri yt Arnolde? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Ai i cili sundon si një shqiponjë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Arnout
Djem me tinguj të ngjashëm:Arnold, Arnaldo, Arnoldo, Arnhold, Aernold, Arnauld, Arnwalt, Arman Lloyd
Vajza me tinguj të ngjashëm:Armilde, Arnalda, Armilda, Arnoldia, Arnolda
Vlerësimi:
3/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Arnolde's në Facebook. Pozicioni #1315861
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga ArnoldePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Arnolde? Voto për emrin tënd


Është emri yt Arnolde? Voto për emrin tënd