Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Arnoldo

Është emri yt Arnoldo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Arnwalt
Djem me tinguj të ngjashëm:Arnold, Arnaldo, Arnolde, Arnhold, Aernold, Arnauld, Arnwalt, Arman Lloyd
Vajza me tinguj të ngjashëm:Armilde, Arnalda, Armilda, Arnoldia, Arnolda
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3050 Arnoldo's në Facebook. Pozicioni #15036
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat Top1000 amerikanë në 1967
Komente nga ArnoldoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Arnoldo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Arnoldo? Voto për emrin tënd