Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Arnold

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Arnold.
Është emri yt Arnold? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Ai i cili sundon si një shqiponjë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Arnout
Variante:Arnaldo, Arnaud
Djem me tinguj të ngjashëm:Arnaldo, Arnolde, Arnoldo, Arnhold, Aernold, Arnauld, Arnwalt, Arman Lloyd
Vajza me tinguj të ngjashëm:Armilde, Arnalda, Armilda, Arnoldia, Arnolda
Vlerësimi:
4.5/5
yje 69 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 34 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 32 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 33 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 59 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 56 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Andonik
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 119765 Arnold's në Facebook. Pozicioni #813
Kategoritë:Emra gjermanë - emrat Boy filluar me A - Popullore etiopian emrat boy - Popullore hungarez emrat boy - Popullore Swahilian emrat boy - Popullore Tagalogisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1968
Komente nga ArnoldPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Arnold? Voto për emrin tënd


Është emri yt Arnold? Voto për emrin tënd