Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Erland

Është emri yt Erland? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Eerlanda, Erlanda, Erlend
Djem me tinguj të ngjashëm:Erlend, Eorlland, Eorland, Earlindo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Erlanda, Erlinde, Eerlanda, Erlönd, Erlinawati, Era Yulianti, Erliana Hayati, Erlinda
Vlerësimi:
5/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 15 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1175 Erland's në Facebook. Pozicioni #30423
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1901
Komente nga ErlandPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Erland? Voto për emrin tënd


Është emri yt Erland? Voto për emrin tënd