Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Alaina

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Alaina.
Është emri yt Alaina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:shkëmb
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Laina
Djem me tinguj të ngjashëm:Alan, Alin, Alen, Alon, Ailin, Alano, Allan, Aalam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alena, Alina, Alma, Aleena, Alanna, Alean, Aleyna, Alona
Vlerësimi:
4.5/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 19 vota
Pseudonime:Alajna
Emrat e vëllezërve:Jales
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 27005 Alaina's në Facebook. Pozicioni #2674
Kategoritë:Emrat Frëngjisht - Emrat filluar me A - Emrat me 6 shkronja - Emrat Girl duke filluar me A
Komente nga Alaina


Alaina ( 4 vjeç) 2016-07-07
Kuptimin ma bukfalish qysh e ka

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alaina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alaina? Voto për emrin tënd