Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alon

Është emri yt Alon? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Alan
Variante:Alona
Djem me tinguj të ngjashëm:Alan, Alin, Alen, Ailin, Alano, Allan, Aalam, Alem
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alena, Alina, Alma, Alaina, Aleena, Alanna, Alean, Aleyna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Loni
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 21720 Alon's në Facebook. Pozicioni #3185
Kategoritë:Emrat e shkurtër - emrat Boy filluar me A - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga Alon


Alon ( 17 vjeç) 2017-09-21
eshte emer shume i lezetshem!

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alon? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alon? Voto për emrin tënd