Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alona

Është emri yt Alona? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Alon
Djem me tinguj të ngjashëm:Alan, Alin, Alen, Alon, Ailin, Alano, Allan, Aalam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alena, Alina, Alma, Alaina, Aleena, Alanna, Alean, Aleyna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 29 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 17 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 25 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 25 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 19515 Alona's në Facebook. Pozicioni #3454
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Popullore letonisht emrat vajzë - Popullore Tagalogisht emrat vajzë
Komente nga AlonaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alona? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alona? Voto për emrin tënd