Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Alanna

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Alanna.
Është emri yt Alanna? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:shkëmb
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Alan
Djem me tinguj të ngjashëm:Alan, Alin, Alen, Alon, Ailin, Alano, Allan, Aalam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alena, Alina, Alma, Alaina, Aleena, Alean, Aleyna, Alona
Vlerësimi:
4.5/5
yje 24 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 17 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 23 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 23 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Ada
Facebook:

+/- 31700 Alanna's në Facebook. Pozicioni #2342
Kategoritë:Emrat sllovake - Emrat popullore irlandeze
Komente nga AlannaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alanna? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alanna? Voto për emrin tënd