Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Alin

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Alin.
Është emri yt Alin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:i ndershëm
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Alan, Alen, Alon, Ailin, Alano, Allan, Aalam, Alem
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alena, Alina, Alma, Alaina, Aleena, Alanna, Alean, Aleyna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 156 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 122 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 120 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 121 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 139 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 141 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 18240 Alin's në Facebook. Pozicioni #3655
Kategoritë:Popullore rumun emrat boy - Popullore italian emrat boy
Komente nga AlinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alin? Voto për emrin tënd