Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Allan

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Allan.
Është emri yt Allan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:shkëmb
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Alan
Djem me tinguj të ngjashëm:Alan, Alin, Alen, Alon, Ailin, Alano, Aalam, Alem
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alena, Alina, Alma, Alaina, Aleena, Alanna, Alean, Aleyna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 111 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 77 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 77 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 77 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 102 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 104 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 272640 Allan's në Facebook. Pozicioni #404
Kategoritë:Emrat Celtic - Popullore danez emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore etiopian emrat boy - Popullore Swahilian emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1909
Komente nga AllanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Allan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Allan? Voto për emrin tënd