Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Erick

Është emri yt Erick? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Erik
Djem me tinguj të ngjashëm:Eros, Ersi, Erich, Eric, Eracio, Erk, Ergys, Eryx
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eris, Erisa, Erika, Eres, Ersa, Eureka, Eryka, Erykah
Vlerësimi:
4.5/5
yje 161 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 122 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 123 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 121 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 150 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 145 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 137285 Erick's në Facebook. Pozicioni #724
Kategoritë:Emra gjermanë - Top 100 Swahilian emrat - Popullore spanjisht emrat boy - Popullore Swahilian emrat boy - Popullore indonezian emrat boy - Popullore portugalisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1996
Komente nga ErickPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Erick? Voto për emrin tënd


Është emri yt Erick? Voto për emrin tënd