Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Erik

Është emri yt Erik? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Eric
Variante:Eirik, Eric, Erick, Erie, Erika, Erk, Erkina, Эрик
Djem me tinguj të ngjashëm:Eros, Ersi, Erick, Erich, Eric, Eracio, Erk, Ergys
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eris, Erisa, Erika, Eres, Ersa, Eureka, Erykah, Eryka
Vlerësimi:
4.5/5
yje 357 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 192 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 192 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 192 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 323 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 320 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Adora
Facebook:

+/- 323090 Erik's në Facebook. Pozicioni #351
Kategoritë: - Emrat skandinave - Emrat e shkurtër - Emrat me 4 shkronja - Top 100 suedez emrat - Popullore fund emrat boy - Popullore çek emrat boy - Popullore rumun emrat boy - Popullore danez emrat boy - Emrat suedeze 2010 Top 200
Komente nga Erik


Ersi ( 12 vjeç) 2016-09-26
Si eshte kuptimi i emrit ersi??
Ersi ( 12 vjeç) 2016-09-26
Si eshte kuptimi i emrit ersi??

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Erik? Voto për emrin tënd


Është emri yt Erik? Voto për emrin tënd