Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kejdi

Është emri yt Kejdi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Keith, Kato, Kito, Kody, Kaido, Kaytoo, Khoade, Kade
Vajza me tinguj të ngjashëm:Keidi, Keita, Kadi, Katie, Kute, Kote, Keite, Kadia
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Joni
Emrat e motrave:Klea, Vilma, Armela, Kejsi
Facebook:

+/- 195 Kejdi's në Facebook. Pozicioni #111606
Kategoritë:Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga KejdiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kejdi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kejdi? Voto për emrin tënd