Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Keidi

Është emri yt Keidi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Keith, Kato, Kito, Kody, Kaido, Kaytoo, Khoade, Kade
Vajza me tinguj të ngjashëm:Keita, Kadi, Katie, Kute, Kote, Keite, Kadia, Kaida
Vlerësimi:
4.5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 12 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Klesti
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 210 Keidi's në Facebook. Pozicioni #105759
Kategoritë:Popullore shqiptar emrat boy - Popullore etiopian emrat vajzë - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga Keidi


Keidi ( 11 vjeç) 2015-09-29
Domethenia e emrit !!!@

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Keidi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Keidi? Voto për emrin tënd