Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Keith

Është emri yt Keith? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Keitha
Djem me tinguj të ngjashëm:Kato, Kito, Kaido, Kody, Kaytoo, Khoade, Kade, Kaito
Vajza me tinguj të ngjashëm:Keidi, Keita, Kadi, Katie, Kute, Kote, Keite, Kadia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 55 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 31 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 32 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 32 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 51 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 51 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 767700 Keith's në Facebook. Pozicioni #122
Kategoritë:Emrat skocez - Emrat Anglisht - Popullore anglisht emrat boy - Popullore etiopian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1960
Komente nga KeithPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Keith? Voto për emrin tënd


Është emri yt Keith? Voto për emrin tënd