Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kadi

Është emri yt Kadi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Keith, Kato, Kito, Kody, Kaido, Kaytoo, Khoade, Kade
Vajza me tinguj të ngjashëm:Keidi, Keita, Katie, Kute, Kote, Keite, Kadia, Kaida
Vlerësimi:
4.5/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 21 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 21 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4265 Kadi's në Facebook. Pozicioni #11548
Kategoritë:Top 100 etiopian emrat - Popullore etiopian emrat vajzë




Komente nga Kadi



Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kadi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kadi? Voto për emrin tënd