Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Katie

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Katie.
Është emri yt Katie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I pastër
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Catharina
Djem me tinguj të ngjashëm:Keith, Kato, Kito, Kody, Kaido, Kaytoo, Khoade, Kade
Vajza me tinguj të ngjashëm:Keidi, Keita, Kadi, Kute, Kote, Keite, Kadia, Kaida
Vlerësimi:
4/5
yje 51 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 25 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 25 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 25 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 45 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 45 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1162025 Katie's në Facebook. Pozicioni #68
Kategoritë:Emrat irlandez - Popullore anglisht emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në Shtetet e Bashkuara (Amer
Komente nga KatiePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Katie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Katie? Voto për emrin tënd