Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kevin

Është emri yt Kevin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Caoimhin
Variante:Kevina, Kevine
Djem me tinguj të ngjashëm:Kopano, Kevyn, Kaeyban, Kevan, Keven, Kwabena, Kwabina, Kapono
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kevine, Keziban, Kevina, Kavana, Kezban, Koobm, Kekepania, Kivyan
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Jo, Kev
Emrat e vëllezërve:Henrik, Aureli
Emrat e motrave:Edera, Arinda, Marina, Rafaela, Suela, Ester, Klevisa
Facebook:

+/- 2281150 Kevin's në Facebook. Pozicioni #15
Kategoritë:Emrat irlandez - Top 100 arab emrat - Emrat me 5 shkronja - Top 100 rumun emrat - Top 100 holandez emrat - Top 100 anglisht emrat - Popullore Thai emrat boy - Popullore çek emrat boy - Popullore arab emrat boy - Top 100 indonezian emrat
Komente nga Kevin


Kevin ( 13 vjeç) 2016-09-30
dua te dije demethenjen e emrit tim
Kevin ( 28 vjeç) 2017-07-06
No
Kevin ( 42 vjeç) 2017-09-05
ME PELQEN
Kevin 2018-02-07
Mua me pelqen shume emri qe kam
Daniela ( 17 vjeç) 2019-04-07
emri me i bukur ne botev

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kevin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kevin? Voto për emrin tënd