Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kevina

Është emri yt Kevina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Kevin
Djem me tinguj të ngjashëm:Kevin, Kopano, Kevyn, Kaeyban, Kevan, Keven, Kwabena, Kwabina
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kevine, Keziban, Kavana, Kezban, Koobm, Kekepania, Kivyan, Kiffany
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Wendi
Facebook:

+/- 1360 Kevina's në Facebook. Pozicioni #27336
Kategoritë:Emrat irlandez - Emrat me 6 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga Kevina


Kevina ( 15 vjeç) 2018-01-28
Une jam shume krenare per emrin tim pasi ajo eshte nje gje shume e rendesishme ne jeten time
Fabjana 2020-05-12
Ahkasvsvsgwisisbvs z

Hsksgsh

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kevina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kevina? Voto për emrin tënd