Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Wendi

Është emri yt Wendi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Wahnond, Wanhahtah, Wynout, Wyant, Wynoudt, Wynt, Womita, Wynwode
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wendy, Wende, Wanda, Wandy, Winette, Winda, Wynda, Wint
Vlerësimi:
4.5/5
yje 19 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 17 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Kevina, Adela
Facebook:

+/- 28185 Wendi's në Facebook. Pozicioni #2592
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga WendiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wendi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wendi? Voto për emrin tënd