Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Wendy

Është emri yt Wendy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Wahnond, Wanhahtah, Wynout, Wyant, Wynoudt, Wynt, Womita, Wynwode
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wende, Wendi, Wanda, Wandy, Winette, Winda, Wynda, Wint
Vlerësimi:
4.5/5
yje 509 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 255 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 251 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 252 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 452 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 445 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Kaltra, Vesa
Facebook:

+/- 652620 Wendy's në Facebook. Pozicioni #154
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat me 5 shkronja - Top 100 holandez emrat - Popullore Thai emrat vajzë - Emrat popullore në Pakistan - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore spanjisht emrat vajzë - Emrat popullore djalë në Pakistan - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga WendyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wendy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wendy? Voto për emrin tënd