Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Wynand

Është emri yt Wynand? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Wijnand
Djem me tinguj të ngjashëm:Wahnond, Wanhahtah, Wynout, Wyant, Wynoudt, Wynt, Womita, Wynwode
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wendy, Wende, Wendi, Wanda, Wandy, Winette, Winda, Wynda
Vlerësimi:
5/5
yje 43 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 37 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 37 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 37 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 42 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 42 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5330 Wynand's në Facebook. Pozicioni #9729
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 anglisht emrat - Popullore anglisht emrat boy - Top 100 Afrikës së Jugut emrat - Popullore Afrikës së Jugut emrat boy
Komente nga WynandPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wynand? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wynand? Voto për emrin tënd