Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Wanda

Është emri yt Wanda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Wahnond, Wanhahtah, Wynout, Wyant, Wynoudt, Wynt, Womita, Wynwode
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wendy, Wende, Wendi, Wandy, Winette, Winda, Wynda, Wint
Vlerësimi:
4.5/5
yje 101 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 41 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 40 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 41 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 80 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 80 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 195510 Wanda's në Facebook. Pozicioni #519
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat e Afrikës - Popullore anglisht emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në Shtetet e Bashkuara (Amer
Komente nga WandaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wanda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wanda? Voto për emrin tënd