Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vesa

Është emri yt Vesa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Viggo, Vos, Vuk, Vaq, Vasco, Vas, Vaas, Vikas
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vika, Viki, Vicky, Viveka, Vaisa, Vosgi, Vibeka, Vivika
Vlerësimi:
4.5/5
yje 19 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 18 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Eduard
Emrat e motrave:Wendy, Olta, Rinesa, Fjolla
Facebook:

+/- 3020 Vesa's në Facebook. Pozicioni #15152
Kategoritë:Emra finlandeze - Top 50 emrat finlandeze - Popullore fund emrat boy
Komente nga VesaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vesa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vesa? Voto për emrin tënd