Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vos

Është emri yt Vos? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Germaanse
Djem me tinguj të ngjashëm:Viggo, Vesa, Vuk, Vaq, Vasco, Vas, Vaas, Vikas
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vika, Viki, Vicky, Viveka, Vaisa, Vosgi, Vibeka, Vivika
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 215 Vos's në Facebook. Pozicioni #103068
Kategoritë:Emrat Frisian - Emrat e shkurtër
Komente nga VosPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vos? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vos? Voto për emrin tënd