Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vika

Është emri yt Vika? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Viggo, Vesa, Vos, Vuk, Vaq, Vasco, Vas, Vaas
Vajza me tinguj të ngjashëm:Viki, Viveka, Vicky, Vaisa, Vosgi, Vibeka, Vivika, Vibeke
Vlerësimi:
4.5/5
yje 113 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 62 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 62 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 62 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 89 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 87 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7100 Vika's në Facebook. Pozicioni #7758
Kategoritë:Emrat skocez - Popullore letonisht emrat vajzë - Popullore indonezian emrat vajzë
Komente nga VikaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vika? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vika? Voto për emrin tënd